Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

UWAGA! KONKURSY PPJ

09 kwietnia, 2021
UWAGA! KONKURSY PPJ
PPJ logo
21.04.2021r. w ramach Wdrażania Strategii Rozwoju Lokalnego kierowanego przez społeczność (LSR), poddziałanie 19.2 „Wsparcia na wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.Konkursy zostały ogłoszone na przedsięwzięcia:

1.1.1 Zakładanie działalności gospodarczej

1.1.2. Rozwój działalności gospodarczej

1.1.3 Budowa lub doskonalenie ogólnodostępnej infrastruktury turystycznej, rekreacyjnej, kulturalnej.

Więcej informacji na: http://www.jura-ppj.pl/aktualnosci/1024

LOGO PDF1. Ogłoszenie o konkursie przedsiewziecie 1.1.1 P

LOGO PDF1. OGŁOSZENIE O KONKURSIE ROZWIJANIE DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

LOGO PDF1.Ogłoszenie o konkursie przedsięwzięcie 1.3.3
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).