Sobota, 25 marca 2023r. | Imieniny: Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza
Pokaż menu

UWAGA okaleczanie zwierząt domowych

22 sierpnia, 2022
UWAGA okaleczanie zwierząt domowych
smutny pies
Szanowni Państwo!
Do Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn wpływają zgłoszenia dotyczące mających miejsce okaleczeń zwierząt domowych w okolicach miejscowości Zrębice.
W związku z tym, apelujemy do wszystkich Mieszkańców Miasta i Gminy Olsztyn o zachowanie szczególnej ostrożności. Prosimy, aby zwierzęta nie opuszczały terenu posesji bez Państwa opieki.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).