Sobota, 31 lipca 2021r. | Imieniny: Ignacego, Lubomira, Heleny
Pokaż menu

V Festiwal Sztuki i Wina

17 czerwca, 2021
V Festiwal Sztuki i Wina
baner Festiwal Sztuki i Wina
W dniach 17-18 lipca 2021 roku odbędzie się już piąty Festiwal Sztuki i Wina na Rynku w Olsztynie. Organizatorami wydarzenia jest Gmina Olsztyn i Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie.

W programie między innymi:
– wystawcy wina i rękodzieła
– gry i zabawy dla dzieci
– stoisko z Vespami
– zespoły folklorystyczne
– Siergiej Wowkotrub
GWIAZDĄ FESTIWALU BĘDZIE STANISŁAW SOJKA!

Szczegóły wkrótce!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).