Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

WARSZTATY MUZYCZNE ORKIESTRY I MAŻORETEK

25 stycznia, 2024
WARSZTATY MUZYCZNE ORKIESTRY I MAŻORETEK
grupa dzieci na tle wozu z końmi
W dniach 13-14.01.2024r. odbyły się pierwsze muzyczne warsztaty Orkiestry Dętej „SEMPRE” i Mażoretek ” ISKRA”.

Najmłodsi i nieco starsi Artyści wraz ze swoimi opiekunami Moniką i Kamilem Cisowskimi bardzo ciężko pracowali nad nowym repertuarem, który będą prezentować w nadchodzącym sezonie artystycznym. Mamy nadzieję, że nasi Mieszkańcy będą mieli okazję oglądać ich i słuchać w 2024 roku.
Poza ciężką pracą znalazł się również czas na tradycyjne zimowe atrakcje, takie jak kulig.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).