Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Wczasy emerytów

25 września, 2017
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

W dniach 9-16 września 2017 r. członkowie Koła Emerytów, Rencistów i Inwalidów z Gminy Olsztyn byli na wczasach w Kudowie Zdrój.

Grupa z Olsztyna, oprócz wypoczynku i zwiedzania samej Kudowy zobaczyła dodatkowo Pragę, Góry Stołowe – Błędne Skały oraz Złoty Stok – Kopalnię Złota.

Pełni wrażeń, zadowoleni wczasowicze planują kolejne wyjazdy.

Organizatorem pobytu w Kudowie Zdroju był Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Częstochowie.
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).