Sobota, 15 czerwca 2024r. | Imieniny: Wita, Jolanty
Pokaż menu

Wielki sukces dzieci z Gminnego Przedszkola w Olsztynie

06 czerwca, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Dzieci z przedszkola w Olsztynie odniosły ogromny sukces podczas  XXX Regionalnego Minifestiwalu Piosenki Dziecięcej dla Przedszkolaków - Boronów 2016.

I miejsce w kategorii czterolatków zdobyła Liwia Nowak, przygotowana przez Panią Lidię Rak, I miejsce w kategorii sześciolatków zajęła Julia Zjawińska, przygotowana przez Panią Edytę Hadryś, II miejsce w kategorii sześciolatków zajął  Max Bolkowski, przygotowany przez Panią Anitę Kapica. Dzieciom akompaniowała Pani Teresa Ptak.

Przedszkolakom i ich wychowawcom gratulujemy sukcesu!
Już dzisiaj zapraszamy na prezentacje taneczno- wokalne dzieci, podczas Festynu Rodzinnego w ogrodach plebańskich 19 czerwca 2016.

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).