Środa, 29 maja 2024r. | Imieniny: Magdaleny, Bogumily, Urszuli
Pokaż menu

WYBORY SAMORZĄDOWE 2024

08 kwietnia, 2024
WYBORY SAMORZĄDOWE 2024
Tomasz Kucharski z herbem Olsztyna w tle
Wyniki w wyborach Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn
Tomasz Kucharski 59,80 %
Krzysztof Stępień 40,20 %
Bardzo dziękuję Państwu za udział w wyborach samorządowych. Dziękuję za zaufanie, którym obdarzyliście mnie po raz kolejny. To zobowiązuje i będę tak jak dotychczas z całych sił pracował na rzecz rozwoju naszej pięknej Gminy Olsztyn.
Tomasz Kucharski, burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).