Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

WYJAZD NA TURNUS REHABILITACYJNY

28 marca, 2023
WYJAZD NA TURNUS REHABILITACYJNY
morze bałtyckie
Koło Emerytów Rencistów i Inwalidów nr 13 w Olsztynie informuje: Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na letni wypoczynek w Nadmorskim Centrum Rehabilitacji „PiramidaI” w Darłówku. Turnus rehabilitacyjny z zabiegami 14-dniowy w terminie 19.08.-01.09. 2023 r. w kwocie 2799 zł.
Kontakt: tel. 504 223 412
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).