Środa, 31 maja 2023r. | Imieniny: Anieli, Petroneli
Pokaż menu

WYKAZ

04 maja, 2023
WYKAZ
logo zamek amonit
Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn podaje do publicznej wiadomości, że przeznaczona jest do oddania w użyczenie nieruchomość zlokalizowana w Olsztynie.

Informacje w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn, nr tel. 34 3285 077 wew. 33.
LOGO PDF Wykaz GOK – festiwal-1
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).