Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEKAZANEJ W UŻYCZENIE

30 marca, 2023
WYKAZ NIERUCHOMOŚCI PRZEKAZANEJ W UŻYCZENIE
logo zamek amonit
Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn informuje, że przeznaczony jest do oddania w użyczenie lokal użytkowy, o powierzchni 52,70 m2, zlokalizowany w Zrębicach, działka 820/8 o powierzchni 0,0856 ha – położony we wsi Zrębice, ul. Główna 137, gm. Olsztyn.

Więcej informacji: Urząd Miasta i Gminy Olsztyn, tel.(034)3285-076 w. 33.

LOGO PDFWykaz Lokal Zrębice – KGW Aktywistki – 2023
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).