Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

WYNIKI KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH

26 stycznia, 2024
WYNIKI KONKURSU OFERT NA REALIZACJĘ ZADAŃ PUBLICZNYCH
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn ogłasza wyniki otwartych konkursów ofert na realizację zadań publicznych w 2024 r. z zakresu:

– kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i dziedzictwa narodowego,
– z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej, działalności na rzecz dzieci i młodzieży w tym wypoczynku dzieci i młodzieży
– z zakresu działania z zakresu ochrony i promocji zdrowia w tym działalności leczniczej w rozumieniu ustawy z dnia 15.04.2011 r. o działalności leczniczej

LOGO PDF wyniki kultura 2024
LOGO PDF wyniki sport 2024
LOGO PDF wyniki zdrowie 2024
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).