Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

wystawa fotografii pt. „Jurajska jesień”

26 października, 2023
wystawa fotografii pt. „Jurajska jesień”
gok logo
Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotografii pt. „Jurajska jesień” dnia 27.10.2023 roku o godz. 17.00.

Na wystawie znalazły się zdjęcia grupy fotografów z Fotoklubu Rzeczypospolitej Polskiej Stowarzyszenie Twórców Jurajskiego Fotoklubu Częstochowa i niezależnych.
Wystawa jest owocem pleneru, który odbył się w dniach 30.09 – 2.10 2022 roku pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).