Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

XXI REGIONALNY KONKURS NA TRADYCYJNE OZDOBY BIBUŁKOWE pt. „Kwiaty”

03 kwietnia, 2023
XXI REGIONALNY KONKURS NA TRADYCYJNE OZDOBY BIBUŁKOWE pt. „Kwiaty”
kwiatki
Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie serdecznie zaprasza na XXI REGIONALNY KONKURS NA TRADYCYJNE OZDOBY BIBUŁKOWE pt. „Kwiaty”.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci w wieku 6 -11 lat, młodzież w wieku 12 – 17 i dorośli.
Prace konkursowe wraz z opisem należy dostarczyć do Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie, Plac Józefa Piłsudskiego 15, w dniach 15-16 maja (pn. wt.) 2023 r. w godz.12:00-20:00
Ogłoszenie wyników konkursu połączone z wręczeniem nagród odbędzie się 28 maja 2023 r. (niedziela) 2023 roku o godz. 16:00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Olsztynie.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).