Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

ZAGRAJ Z NAMI W 30. FINALE WOŚP

22 listopada, 2021
ZAGRAJ Z NAMI W 30. FINALE WOŚP
logo wośp
SIEMA! Już dziś zapraszamy do wspólnej gry podczas 30. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku gramy dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Jak możesz z nami zagrać?

SZTABOWA PUSZKA STACJONARNA
Składamy poniższy wniosek w Urzędzie Gminy w Olsztynie maksymalnie do 30.11.2021 r.
Puszka może stać w lokalu już od 10 grudnia 2021 r. aż do 30 stycznia 2022 r. włącznie!
LOGO PDF formularz-zgloszeniowy-sztabowej-puszki-stacjonarnej

ZOSTAŃ WOLONTARIUSZEM
Składamy poniższą ankietę w Urzędzie Gminy w Olsztynie maksymalnie do 20.12.2021 r. Jeżeli wolontariuszami będą osoby niepełnoletnie – konieczny jest podpis rodzica!
LOGO PDFankieta-wolontariusza-30final

Dodatkowe informacje:
Urząd Gminy w Olsztynie
Referat Promocji i Turystyki
tel. 34 3285 077
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).