Poniedziałek, 23 maja 2022r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Zaplecze dla boiska w Kusiętach

28 grudnia, 2021
Zaplecze dla boiska w Kusiętach
kontenery szatniowe

Dwa kontenery o łącznej powierzchni ponad 30 mkw. stanęły na boisku w Kusiętach. Będą służyć zawodnikom drużyn piłkarskich rozgrywających mecze jako zaplecze szatniowe.

To praktyczne i komfortowe rozwiązanie dla obiektów sportowych. Koszt zakupu kontenerów, przygotowania terenu oraz dokumentacji geodezyjnej sfinansowała Gmina Olsztyn – 52 tys. zł oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie – 6165 zł.

KB
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).