Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

ZAPRASZAMY DO OLSZTYNA NA MECZ SIATKÓWKI

16 lutego, 2024
ZAPRASZAMY DO OLSZTYNA NA MECZ SIATKÓWKI
W sobotę, 2 marca 2024 r. o godz. 16.00 w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie drużyny Plus Ligi KS Norwid Częstochowa oraz PGE GiEK Skra Bełchatów zagrają mecz sparingowy.

Zachęcamy naszych Mieszkańców do kibicowania!
Do wstępu na mecz uprawniają bezpłatne wejściówki, które od 19 lutego można odbierać w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji w Olsztynie przy ul. Zielonej 68. Ilość biletów ograniczona.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).