Wtorek, 3 października 2023r. | Imieniny: Teresy, Heliodora, Jana
Pokaż menu

Zaproszenie

26 lutego, 2016
Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL Biskupice - Michał Derela (Pibwl) / Wikipedia / GFDL

Gminny Ośrodek Kultury w Olsztynie serdecznie zaprasza na dwa wydarzenia kulturotwórcze.

6 marca 2016 roku o godz. 14:00, 16:00, 18:00 (w trzech kategoria wiekowych) w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się XXI Gminny Konkurs Recytatorski. Podczas Konkursu nastąpi prezentacja twórczości poetyckiej autorki Łucji Szoty z Biskupic.

13 marca 2016 roku o godz. 17:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbędzie się XVII Koncert muzyki instrumentalnej połączony z wręczeniem nagród laureatom XII Gminnego Konkursu Historycznego pt. „Dzieje Gminy Olsztyn”. Podczas Koncertu zostanie otwarta wystawa gobelinów autorki Jadwigi Wosik z Częstochowy.

Serdecznie zapraszamy
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).