Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

zaproszenie dla Mieszkańców Kusiąt na zebranie wiejskie

18 września, 2023
zaproszenie dla Mieszkańców Kusiąt na zebranie wiejskie
sp kusieta
Zapraszam mieszkańców sołectwa Kusięta na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 26 września 2023 r. o godz. 17.30 w Szkole Podstawowej w Kusiętach.

Proponowany porządek zebrania:
1) Otwarcie obrad.
2) Przedstawienie porządku obrad i jego zatwierdzenie przez mieszkańców.
3) Zmiana przeznaczenia środków funduszu sołeckiego na 2023 rok.
4) Omówienie propozycji przedsięwzięć zgłoszonych do realizacji w roku 2024
ze środków funduszu sołeckiego.
5) Wybór przedsięwzięć do realizacji w roku 2024 ze środków funduszu sołeckiego.
6) Przeprowadzenie głosowania wniosku sołectwa o przeznaczenie środków funduszu sołeckiego, podjęcie uchwały Zebrania Wiejskiego.
7) Sprawy różne, wolne wnioski.
8) Zamknięcie obrad.

Gabriela Klimek
Sołtys Kusiąt
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).