Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców Sołectw Zrębice Pierwsze, Zrębice Drugie i Krasawa na zebranie wiejskie

07 września, 2022
Zaproszenie dla mieszkańców Sołectw Zrębice Pierwsze, Zrębice Drugie i Krasawa na zebranie wiejskie
Informujemy, że zebranie wiejskie dla mieszkańców Sołectw Zrębice Pierwsze, Zrębice Drugie i Krasawa odbędzie się w dniu 15 września 2021 r. w Szkole Podstawowej w Zrębicach.

• I termin o godz. 18.00
• II termin o godz. 18.30

Proponowany porządek zebrania:
1. Otwarcie zebrania.
2. Podział środków funduszu sołeckiego na 2022 rok.
3. Sprawy różne.
4. Zakończenie zebrania.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).