Niedziela, 3 grudnia 2023r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Biskupice Nowe na zebranie wiejskie

19 września, 2023
Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Biskupice Nowe na zebranie wiejskie
Biskupice Nowe w gminie Olsztyn
Zapraszam mieszkańców sołectwa Biskupice Nowe na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 27 września 2023 r. (środa) o godz. 18.00 w REMIZIE OSP w Biskupicach.

Proponowany porządek zebrania:
1) Otwarcie obrad.
2) Przedstawienie porządku obrad i jego zatwierdzenie przez mieszkańców.
3) Omówienie propozycji przedsięwzięć zgłoszonych do realizacji w roku 2024 ze środków funduszu sołeckiego.
4) Wybór przedsięwzięć do realizacji w roku 2024 ze środków funduszu sołeckiego.
5) Przeprowadzenie głosowania wniosku sołectwa o przeznaczenie środków funduszu sołeckiego, podjęcie uchwały Zebrania Wiejskiego.
6) Sprawy różne, wolne wnioski.
7) Zamknięcie obrad.

Mariusz Bugara
Sołtys Biskupic Nowych
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).