Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Kusięta na zebranie wiejskie

06 września, 2022
Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Kusięta na zebranie wiejskie
szkoła w kusiętach
Sołtys Kusiąt, Pani Gabriela Klimek zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie z udziałem Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Pana Tomasza Kucharskiego, które odbędzie się w dniu 13 września 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kusiętach.
Głównym tematem zebrania będzie podział środków Funduszu Sołeckiego na 2023 rok.

I termin: godz. 18.00
II termin: godz. 18.30
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).