Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Kusięta na zebranie wiejskie

12 października, 2022
Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Kusięta na zebranie wiejskie
szkoła w kusiętach
Sołtys Kusiąt, Pani Gabriela Klimek zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 20 października 2022 r. w Szkole Podstawowej w Kusiętach.

Głównym tematem zebrania będzie przeznaczenie środków nagrody za zdobycie I miejsca w konkursie „Piękna wieś województwa śląskiego”.

I termin: godz. 17.30
II termin: godz. 18.00
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).