Piątek, 9 grudnia 2022r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Przymiłowice na zebranie wiejskie

07 września, 2022
Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Przymiłowice na zebranie wiejskie
remiza w Przymilowicach
Sołtys Przymiłowic, Renata Guła zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie z udziałem Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Pana Tomasza Kucharskiego, które odbędzie się w dniu 16 września 2022 r. w Świetlicy Środowiskowej w Przymiłowicach.
Głównym tematem zebrania będzie podział środków Funduszu Sołeckiego na 2023 rok.

I termin: godz. 17.00
II termin: godz. 17.30
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).