Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Skrajnica na zebranie wiejskie

30 sierpnia, 2023
Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Skrajnica na zebranie wiejskie
dom ludowy
Zapraszam mieszkańców Sołectwa Skrajnica na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 7 września 2023 roku o godz. 18:00 w budynku Domu Ludowego w Skrajnicy przy ul. Szczytowej 43, Skrajnica.

Proponowany porządek zebrania:
1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór przewodniczącego zebrania i protokolanta.
3. Przedstawienie porządku zebrania i jego zatwierdzenie przez mieszkańców.
4. Omówienie propozycji przedsięwzięć zgłoszonych do realizacji w roku 2024 ze środków funduszu sołeckiego.
5. Wybór przedsięwzięć do realizacji w roku 2024 ze środków funduszu sołeckiego.
6. Przeprowadzenie głosowania wniosku sołectwa o przeznaczenie środków funduszu sołeckiego na 2024 rok, podjęcie uchwały Zebrania Wiejskiego.
7. Sprawy różne, wolne wnioski.
8. Zamknięcie zebrania.

Władysław Bekus
Sołtys Skrajnicy
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).