Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Skrajnica na zebranie wiejskie

07 września, 2022
Zaproszenie dla mieszkańców Sołectwa Skrajnica na zebranie wiejskie
dom ludowy
Sołtys Skrajnicy, Sylwester Płaneta zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie z udziałem Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn, Pana Tomasza Kucharskiego, które odbędzie się w dniu 12 września 2022 r. w Domu Ludowym w Skrajnicy.
Głównym tematem zebrania będzie podział środków Funduszu Sołeckiego na 2023 rok.

I termin: godz. 18.00
II termin: godz. 18.30
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).