Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

Zaproszenie dla wystawców

12 kwietnia, 2016
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Rada Regionalnej Izby Przemysłowo-Handlowej w Częstochowie organizuje w dniach 30 kwietnia – 8 maja 2016 roku na Placu im. Wł. Biegańskiego w Częstochowie  imprezę wystawienniczo-targową pod hasłem „Żyj zdrowo Częstochowo”.

Targi są atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy chcą zaprezentować innym jak wybierać zdrowe produkty, dbać o swoje zdrowie bądź aktywnie spędzić czas. Zaplanowana inicjatywa ma na celu promocję zdrowego stylu życia oraz naturalnych, ekologicznych materiałów.

Wszystkich chętnych do zaprezentowania się podczas Targów prosimy o kontakt telefoniczny z p. Monika Wawrzyniak, tel. 34 344 82 58 lub drogą elektroniczną  izba@riph.czest.pl

 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).