Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

ZAPROSZENIE DO WYPEŁNIENIA ANKIETY DLA MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI OLSZTYN I KUSIĘTA

15 stycznia, 2024
ZAPROSZENIE DO WYPEŁNIENIA ANKIETY DLA MIESZKAŃCÓW MIEJSCOWOŚCI OLSZTYN I KUSIĘTA
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
ZMIANA GRANIC POMIĘDZY MIASTEM OLSZTYN, A MIEJSCOWOŚCIĄ KUSIĘTA – KONSULTACJE

Informujemy mieszkańców miejscowości Olsztyn i Kusięta, że na podstawie Zarządzenia Nr 7/2024 Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn z dnia 15 stycznia 2024 r. zostaną przeprowadzone konsultacje społeczne w sprawie zmiany granicy pomiędzy miastem Olsztyn, a miejscowością Kusięta, polegającej na włączeniu części miasta Olsztyn do miejscowości Kusięta.
Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie 15 – 31 stycznia 2024 r. w formie ankiety konsultacyjnej, załączonej poniżej.
Ankiety można przekazywać do Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn pocztą tradycyjną na adres: Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn, pocztą elektroniczną na adres: sekretariat@olsztyn-jurajski.pl, bezpośrednio do Biura Obsługi Interesanta oraz za pośrednictwem sołtysa.

Więcej informacji na: https://www.olsztyn.bip.jur.pl/artykuly/8071

LOGO PDF Zarządzenie 7_2024

LOGO PDF Ankieta do 7_2024

LOGO PDF Mapa_144dpi_50_
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).