Piątek, 24 września 2021r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dla mieszkańców Olsztyna

15 września, 2021
Zaproszenie do wypełnienia ankiety dla mieszkańców Olsztyna

Informujemy mieszkańców Olsztyna, że na podstawie Zarządzenia Nr 90/2021 Wójta gminy Olsztyn z dnia 8 września 2021 r. zostaną przeprowadzone konsultacje w sprawie zniesienia nazwy urzędowej: Joachimów część wsi Olsztyn.
Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie 15-22 września 2021 r. w formie ankiety konsultacyjnej, załączonej poniżej.

Ankiety można przekazywać do Urzędu Gminy Olsztyn pocztą tradycyjną na adres Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn, pocztą elektroniczną na adres sekretariat@olsztyn-jurajski.pl, bezpośrednio do Biura Obsługi Interesanta oraz za pośrednictwem sołtysa.

Zarządzenie nr 90_2021
Ankieta 90_2021
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).