Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Zaproszenie do wypełnienia ankiety dla mieszkańców Przymiłowic

13 września, 2021
Zaproszenie do wypełnienia ankiety dla mieszkańców Przymiłowic
ściezka rowerowa Przymilowice

Informujemy mieszkańców Przymiłowic, że na podstawie Zarządzenia Nr 92/2021 Wójta gminy Olsztyn z dnia 8 września 2021 r. zostaną przeprowadzone konsultacje dot. zmiany rodzaju nazw urzędowych miejscowości: Przymiłowice Kotysów – wieś, Przymiłowice Podgrabie – wieś, odpowiednio na Przymiłowice Kotysów – część wsi Przymiłowice oraz Przymiłowice Podgrabie – część wsi Przymiłowice.
Konsultacje zostaną przeprowadzone w terminie 13-20 września 2021 r. w formie ankiety konsultacyjnej, załączonej poniżej.

Ankiety można przekazywać do Urzędu Gminy Olsztyn pocztą tradycyjną na adres Plac Piłsudskiego 10, 42-256 Olsztyn, pocztą elektroniczną na adres sekretariat@olsztyn-jurajski.pl, bezpośrednio do Biura Obsługi Interesanta oraz za pośrednictwem sołtysa.

Ankieta_922021

Zarządzenie nr 92_2021
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).