Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

ZAPROSZENIE NA KONCERT KOLĘD

19 stycznia, 2024
ZAPROSZENIE NA KONCERT KOLĘD

21 stycznia 2024 r. w Kościele p.w. Jana Chrzciciela w Olsztynie, po Mszy św. o godz. 16.30 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu Chóru „AKORD” działającym przy Kole Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

Podczas koncertu Mieszkańcy będą mogli wysłuchać najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w wykonaniu seniorów.

Serdecznie zapraszamy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).