Czwartek, 18 kwietnia 2024r. | Imieniny: Boguslawy, Apoloniusza
Pokaż menu

Zaproszenie na spotkanie z poezją

14 marca, 2023
Zaproszenie na spotkanie z poezją
logo
Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski oraz Gminna Biblioteka Publiczna w Olsztynie, zapraszają na spotkanie pn. „Poezja łączy”.

W programie prezentacja wierszy poetów z Jurajskiego Klubu Literackiego Jura – Wers oraz Janowskiego Klubu Literackiego Jurajski Klub Literacki Jura-Wers, powstał w październiku 2022 roku, należą do niego osoby, które zarówno amatorsko jak i profesjonalnie piszą wiersze.
Janowski Klub Literacki działa od 2000 roku i zrzesza w swoim kręgu poetów z całej Polski.
Oprawa muzyczna: Monika i Kamil Cisowscy, Mikołaj Borkowski.

21 marca, obchodzimy Światowy Dzień Poezji, jest to okazja do zapoznania się i zaprezentowania swoich utworów, przez poszczególne kluby.
Zapraszamy w sobotę 25 marca o godzinie 16:00 do sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Jeśli coś łączy różne światy, to tylko poezja. Niech zatem nasze literackie światy połączą się tego dnia ku uciesze każdego z obecnych.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).