Czwartek, 7 grudnia 2023r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE WIEJSKIE W TUROWIE

19 października, 2023
ZAPROSZENIE NA ZEBRANIE WIEJSKIE W TUROWIE
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
Zapraszam mieszkańców sołectwa Turów na zebranie wiejskie, które odbędzie się w dniu 27 października 2023 r. o godz. 16.00 w ŚWIETLICY w Turowie.

Proponowany porządek zebrania:
1) Otwarcie obrad.
2) Przedstawienie porządku obrad i jego zatwierdzenie przez mieszkańców.
3) Zmiana przeznaczenia środków funduszu sołeckiego na 2023 rok.
4) Sprawy różne, wolne wnioski.
5) Zamknięcie obrad.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).