Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

ZAREJESTRUJ SZTABOWĄ PUSZKĘ STACJONARNĄ WOŚP

15 listopada, 2022
ZAREJESTRUJ SZTABOWĄ PUSZKĘ STACJONARNĄ WOŚP
LOGO 31 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY
UWAGA! Można już rejestrować swoje Sztabowe Puszki Stacjonarne 31 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem gra pod hasłem Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!
Zachęcamy wszystkie sklepy, lokale gastronomiczne i firmy znajdujące się na terenie naszej gminy do założenia puszki.
Pieniądze możecie zbierać od 10 grudnia 2022 r.- 29.01.2023 r.
W celu uzyskania puszki konieczne jest wypełnienie formularza i dostarczenie do Urzędu Miasta i Gminy Olsztyn (pok. Nr 12).
Ilość miejsc ograniczona. Nie zwlekaj!
Przypominamy również o możliwości rejestracji wolontariuszy w sztabie! Termin do 30 listopada 2022 r. Więcej informacji dla wolontariuszy TUTAJ.

Kontakt pod numerem telefonu 34 3285 077 wew. 23 lub w Urzędzie Miasta i Gminy Olsztyn w pokoju nr 12.

LOGO WORD formularz-zgloszeniowy-sztabowej-puszki-stacjonarnej
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).