Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

ZAWODNICY WŁÓKNIARZA W OLSZTYNIE

14 marca, 2023
ZAWODNICY WŁÓKNIARZA W OLSZTYNIE
osoby grające w badminghtona
W czwartek, 9 czerwca w Hali Sportowej w Olsztynie gościliśmy zawodników klubu Włókniarz Częstochowa przebywających na zgrupowaniu integracyjnym.

Żużlowcy zmierzyli się w towarzyskich rozgrywkach w badmintona z samorządowcami i zawodnikami ULKS Lotka.
Na trybunach pojawiło się wielu kibiców, którzy mieli okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia i otrzymać autografy sportowców.

Fot. T. Sieniawski
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).