Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Zawody konne na hali w GOSiR

01 marca, 2023
Zawody konne na hali w GOSiR
grupa dziewczynek

W sobotę 25 lutego 2023r. w hali sportowej w Olsztynie odbyły się nietypowe jak do tej pory, zawody ogólnopolskie SWEET CUP – HOBBY HORSE.

Okazuje się jednak, że jest to dobrze znana dyscyplina turniejowa przede wszystkim dla dziewcząt kochających konie i skoki przez przeszkody.

Blisko 80 dziewcząt z całej Polski m.in. z Łodzi, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Bielska – Białej, Bytomia, Warszawy, Częstochowy, Kamienicy Polskiej, Myszkowa, Poraja, Bełchatowa i nawet z Gdańska dzielnie walczyły o zwycięstwo w kategoriach turniejowych jak i odpowiednio w swoich kategoriach wiekowych.

tekst i fot. GOSiR
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).