Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Zawody TAEKWONDO-DO w Olsztynie

24 marca, 2016
Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok miejscowości z rezerwatu Zielona Góra - Przykuta / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Klub Sportowy Dragon oraz Gmina Olsztyn serdecznie zapraszają wszystkich sympatyków Taekwon-do ITF do kibicowania podczas Mistrzostw Makroregionu Śląskiego i Małopolskiego, które odbędą się sobotę, 9 kwietnia w olsztyńskiej hali sportowej przy ulicy Zielonej 66.

W rozgrywkach, które rozpoczną się o godz. 10.00, rywalizować będą juniorzy, juniorzy młodsi, młodzicy i najmłodsi zawodnicy KS Dragon oraz innych klubów.

Podopieczni trenerów: Jacka Wąchały (6 dan) i Zdzisława Synoradzkiego będą rywalizować w tym dniu o zakwalifikowanie się do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Polski.

Rozgrywki odbywać się będą w kategoriach: układów, walk oraz technik specjalnych (kopnięć na maksymalną wysokość lub odległość), oddzielnie dla dziewcząt
i chłopców w różnych kategoriach wiekowych i wagowych.

Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców KS Dragon - wstęp wolny!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).