Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

ZBYCIE UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO – ORLIK BISKUPICE

07 października, 2022
ZBYCIE UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO – ORLIK BISKUPICE
logo zamek amonit
Informujemy, że przeznacza się do zbycia na rzecz użytkownika wieczystego zabudowaną nieruchomość oznaczoną jako działki nr: 19/2 oraz 20/2, k.m. 1, położoną w Biskupicach.

Więcej informacji: Urząd Miasta i Gminy Olsztyn, tel.(034)3285-076 w. 33.

LOGO WORD wykaz zbycie użytkowania wieczystego Orlik Biskupice 2022
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).