Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

ZEBRANIE SOŁECKIE W PRZYMIŁOWICACH

07 marca, 2023
ZEBRANIE SOŁECKIE W PRZYMIŁOWICACH
logo Gminy Olsztyn - amonit z napisem Olsztyn Słońce Jury
Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn w związku ze złożonym wnioskiem Mieszkańców o odwołanie Sołtysa Sołectwa Przymiłowice oraz brakiem zwołania Zebrania Wiejskiego w terminie 7 dni przez Sołtysa Sołectwa Przymiłowice zwołuje na dzień 15 marca 2023 r. o godz. 17.00 w Świetlicy Środowiskowej w Przymiłowicach Zebranie Wiejskie w celu rozpatrzenia wniosku o odwołanie Sołtysa Sołectwa Przymiłowice.

Proponowany porządek obrad Zebrania:
1. Otwarcie zebrania.
2. Wybór przewodniczącego oraz protokolanta zebrania.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Odczytanie wniosku Mieszkańców oraz złożenie wyjaśnień przez Sołtysa.
5. Powołanie Komisji Skrutacyjnej.
6. Przeprowadzenie głosowania w sprawie odwołania Sołtysa.
7. Podjęcie uchwały.
8. Sprawy różne.
9. Zamknięcie zebrania.

Treść Zarządzenia Nr 26/2023 Burmistrza Miasta i Gminy Olsztyn z dnia 7 marca 2023 r. w załączeniu poniżej:
LOGO PDFzarządzenie nr 26 2023
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).