Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KERII

11 maja, 2022
ZEBRANIE SPRAWOZDAWCZO-WYBORCZE KERII
seniorzy przy stole
Minęło już 5 lat odkąd powstało Koło emerytów Rencistów i Inwalidów. W miniony poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury odbyło się zebranie sprawozdawczo-wyborcze.

Na zaproszenie członków Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w spotkaniu uczestniczyli: Tomasz Kucharski, Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Irena Pianka, Przewodnicząca Regionalnego Związku Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów w Częstochowie, Barbara Badura, Skarbnik Regionalnego Związku Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów, Edyta Czajkowska, Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olsztynie, Jarosław Jaksender, reprezentant Gminnego Ośrodka Kultury w Olsztynie.

Członkowie Zarządu KERII wraz z Prezesem na czele dokonali sprawozdania. Goście złożyli gratulacje, życzenia i przekazali kwiaty. Dokonano wyboru nowego Prezesa KERII, którym ponownie została Bernadetta Niemczyk. Serdecznie gratulujemy!

Życzymy wszystkim seniorom zdrowia, siły do dalszego działania, byście byli nadal młodzi duchem, nie ustawali we wszystkich działaniach i wciąż wzbudzali podziw innych pokoleń.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).