Środa, 29 listopada 2023r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

Zespół Szkół w Złotym Potoku zaprasza

07 czerwca, 2016
Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL Dworzec kolejowy w Turowie - Paweł pbm Szubert (talk) / Wikipedia / GFDL

Zespół Szkół w Złotym Potoku rozpoczyna rekrutację uczniów na rok szkolny 2014/2015.

Szkoła jest pięknie położoną placówką z internatem. Zgodnie z rynkiem pracy pojawiają się nowe kierunki. Na nowy rok szkolny można składać podanie o przyjęcie do klas o specjalnościach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik hotelarstwa, technik architektury krajobrazu i technik organizacji reklamy.

W ramach nauki Zasadniczej Szkoły Zawodowej będzie można się kształcić w następujących profesjach: stolarz, kucharz i cukiernik.

Więcej znajdziesz na stronie internetowej Szkoły
 
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).