Niedziela, 14 sierpnia 2022r. | Imieniny: Alfreda, Euzebiusza, Maksymiliana
Pokaż menu

ZŁOTE GODY W GMINIE OLSZTYN

21 czerwca, 2022
ZŁOTE GODY W GMINIE OLSZTYN
grupa osób na tle zamku
Dzisiaj, 21 czerwca 2022 r., odbyła się uroczystość z okazji pięćdziesięciolecia pożycia małżeńskiego mieszkańców Miasta i Gminy Olsztyn.

Jubileusz zawarcia związku małżeńskiego świętowały dwadzieścia dwie pary. Pamiątkowe medale w imieniu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wręczył Burmistrz Miasta i Gminy Olsztyn, Tomasz Kucharski. Pamiątkowy dyplom, legitymację i kwiaty na ręce Jubilatów złożył Przewodniczący Rady Miejskiej, Janusz Konieczny oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Wiktor Bogdanowicz.
Wydarzenie uświetnił występ akordeonisty Romana Krysta. Po części oficjalnej Jubilaci zostali zaproszeni na obiad, tort oraz symboliczny kieliszek szampana, aby uczcić wiele lat spędzonych w małżeństwie.

Uhonorowani medalami zostali:
Zdzisława Brzezoń-Badurak i Adolf Badurak
Halina i Marian Całusowie
Stanisława i Stanisław Dudkowie
Anna i Marek Habrzykowie
Elżbieta i Marian Kasztelanowie
Krystyna i Józef Kleszczowie
Józefa i Kazimierz Kumkowie
Helena i Marian Marczakowie
Maria i Jan Mermerowie
Halina i Janusz Mielanowie
Apolonia i Stanisław Mizerowie
Elżbieta i Jan Mizgałowie
Irmina i Edward Nowakowie
Michalina i Grzegorz Olewińscy
Gabriela i Jan Palowie
Eugenia i Mieczysław Pietrusiakowie
Marianna i Jan Plutowie
Zenona i Józef Sobalowie
Zofia i Jan Stępniowie
Magdalena i Andrzej Szymańscy
Irena i Stefan Tomalscy
Stanisława i Władysław Srokoszowie

Wszystkim Dostojnym Jubilatom gratulujemy i życzymy zdrowia, miłości i wielu kolejnych lat spędzonych razem!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).