Czwartek, 22 lutego 2024r. | Imieniny: Marty, Malgorzaty, Piotra
Pokaż menu

Złoto dla Mateusza Michalika i całej Drużyny Lotki

28 listopada, 2023
Złoto dla Mateusza Michalika i całej Drużyny Lotki
dzieci z flaga polski na tle siatki
Złoto zdobyte przez Mateusza Michalika i niezrównaną Drużynę na Nation to Nation 2023 w Węgrzech! To nie tylko zwycięstwo, to triumf nad talentem! Gratulacje dla najzdolniejszej młodzieży!

Ale to nie koniec. Mateusz Michalik z ULKS „LOTKA” gmina Olsztyn, gratulacje za wyróżnienie jako Most Promising Player! Zasłużone wyróżnienie dla utalentowanego gracza!
Gracz usłyszał Hymn Polski – Mazurek Dąbrowskiego na podium! To nie tylko sportowe wydarzenie, to moment dumy narodowej!
Brawa dla całej drużyny! I wielkie podziękowania dla Ekipy Trenerów z OSSM Bieruń – bez Waszych magicznych przygotowań to zwycięstwo nie byłoby tak spektakularne!

https://www.tournamentsoftware.com/sport/clubs.aspx?id=C1A620B8-F81F-4811-A6CF-69E294DFC5EE
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).