Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

zmiana organizacji ruchu przy Placu Piłsudskiego

12 lipca, 2023
zmiana organizacji ruchu przy Placu Piłsudskiego
logo zamek amonit
Informujemy, że w dniach 13 lipca (od godziny 16.00) do 16 lipca 2023 roku z powodu imprezy VII Festiwal Sztuki i Wina nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na Placu Piłsudskiego i ulicy Karlińskiego w Olsztynie. Przedmiotowa zmiana organizacji ruchu dotyczy zamknięcia ulicy przy Placu Piłsudskiego, ulica Karlińskiego będzie wtedy dwukierunkowa. W tym czasie prosimy nie pozostawiać zaparkowanych pojazdów przy ulicy Karlińskiego z uwagi na bezpieczeństwo.
Przepraszamy za utrudnienia.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).