Sobota, 23 października 2021r. | Imieniny: Marleny, Seweryna, Igi
Pokaż menu

zmiana rozkładu Powiatowej Linii Komunikacyjnej

28 września, 2021
zmiana rozkładu Powiatowej Linii Komunikacyjnej
herb starostwo powiatowe w częstochowie
Informujemy, że od 13 września nastąpiła zmiana rozkładu Powiatowej Linii Komunikacyjnej „Częstochowa – Lelów” Busy obsługują następujące przystanki na terenie Gminy Olsztyn: Odrzykoń, Olsztyn-Żwirki i Wigury, Olsztyn – Rynek, Przymiłowice-Kielnicka, Przymiłowice – Remiza, Przymiłowice – Stacja benzynowa, Ciecierzyn, Zrębice – Szkoła, Zrębice – Kościół, Krasawa II, Krasawa I. Rozkłady są wywieszone na wszystkich przystankach. Prosimy o zapoznanie się.

Kursy realizuje przewoźnik: Robert Opara Przewóz Osób

Infolinia: 783 429 167 od poniedziałku do piątku od godz. 7.00 do 15.00, strona internetowa www.oparkapkskielce.pl, e-mail: robertopara@o2.pl, @fb oparkapkskielce

Szczegóły i rozkłady jazdy dostępne są również na stronie internetowej:

https://www.czestochowa.powiat.pl/powiatowe-linie-komunikacyjne
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).