Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

ZMIANY ROZKŁADÓW JAZDY W CZASIE WEEKENDU MAJOWEGO

28 kwietnia, 2023
ZMIANY ROZKŁADÓW JAZDY W CZASIE WEEKENDU MAJOWEGO
bus
W okresie od 1 maja do 3 maja autobusy MPK oraz busy bezpłatnej komunikacji gminnej będą kursowały według następującego rozkładu jazdy:

1 i 3 maja – linie 58, 581, 582, 583, 584, 585 będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w niedziele.

2 maja – linie 58, 581, 582, 583, 584, 585 będą kursowały według rozkładu jazdy obowiązującego w soboty.

Prosimy o sprawdzenie rozkładu jazdy przed planowaną podróżą.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).