Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Zmiany w bezpłatnej komunikacji gminnej

14 stycznia, 2022
Zmiany w bezpłatnej komunikacji gminnej
autobus

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Pasażerów, wprowadzamy korekty w rozkładach jazdy od 15.01.2022 r.

Linia 581: Zostaje skrócony czas oczekiwania na Rynku w Olsztynie dla Pasażerów, którzy planują swoją podróż autobusami MPK o 12:53 i 20:53 do Częstochowy.

Linia 583: Dodajemy dodatkowy przystanek na ulicy Słonecznej oraz dodatkowy kurs w niedzielę o 10:08 z Olsztyna (10:27 z Bukowna), który umożliwi Mieszkańcom Turowa, Bukowna uczestnictwo we mszy o godzinie 11:00 oraz powrót do domu o 12:08.

Linia 585: Dodajemy przystanki na ulicy Żareckiej (w okolicy ulicy Polnej) oraz na ulicy Zrębskiej (w okolicy Lawendowej).
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).