Sobota, 25 marca 2023r. | Imieniny: Marioli, Wieczyslawa, Ireneusza
Pokaż menu

ZMIANY W ROZKŁADACH JAZDY BEZPŁATNEJ KOMUNIKACJI GMINNEJ

30 sierpnia, 2022
ZMIANY W ROZKŁADACH JAZDY BEZPŁATNEJ KOMUNIKACJI GMINNEJ
bus gminny
Miasto i Gmina Olsztyn informuje, iż od 01.09.2022 r. (czwartek) będzie obowiązywał nowy rozkład jazdy bezpłatnej komunikacji gminnej.
Prosimy o sprawdzenie rozkładu jazdy przed planowaną podróżą.

Rozkłady jazdy będą dostępne na stronie https://www.olsztyn-jurajski.pl/komunikacja/ w zakładce „Komunikacja” w dniu 31.08.2022 r.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).