Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

ZMIANY W ROZKŁADACH JAZDY BEZPŁATNEJ KOMUNIKACJI GMINNEJ

14 września, 2023
ZMIANY W ROZKŁADACH JAZDY BEZPŁATNEJ KOMUNIKACJI GMINNEJ
bus
Z uwagi na utrudnienia w ruchu na terenie miasta Częstochowy, które skutkują znacznymi opóźnieniami na linii MPK nr 58, od 18.09.2023 r. do końca roku zostanie wprowadzony nowy rozkład jazdy komunikacji gminnej.

Zmiany polegają na zwiększeniu częstotliwości kursowania busów na liniach 581, 582 oraz na przesunięciu godzin odjazdów kursów po godzinie 14-tej na liniach 583, 584 i 585. Nowe rozkłady jazdy będą dostępne na stronie www.olsztyn-jurajski.pl, w zakładce „Komunikacja” od piątku 15.09.2023 r.
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).