Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Zwycięstwo LOTKI w rozgrywkach III Ligi Badmintona

30 marca, 2021
Zwycięstwo LOTKI w rozgrywkach III Ligi Badmintona
sztalugi
Przedstawiciele Klubu LOTKA wygrali w meczu III Ligi z sympatyczną drużyną UKS Plesbad Pszczyna. Mecz odbył się w pełnym reżimie sanitarnym w dniu 27.03.2021 r.

Wygraną 4:3 w meczu osiągnęli Antoni Mofina, Mateusz Czajkowski, Mateusz Wierzchowski, Tomasz Jackowski, Oliwia Kanik, Justyna Herman. Co prawda nie odbyły się jeszcze wszystkie mecze w Lidze, jednak LOTKA zajmie 3 miejscu w III Lidze, tylko z dwiema porażkami.

Serdecznie gratulujemy!
Gmina Olsztyn
Gmina Olsztyn położona jest na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej, od południowego wschodu granicząc z Częstochową. Leży ona w granicach Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd i jego otuliny. Na terenie gminy znajdują się rezerwaty "Zielona Góra" i "Sokole Góry". Jest jednym z najbardziej malowniczych zakątków Jury. Istniejące wartości środowiska przyrodniczego, na które składają się elementy przyrody nieożywionej oraz różnorodność życia biologicznego i rzadkich gatunków roślin.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).