Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

30 lat w trosce o środowisko

15 marca, 2023
30 lat w trosce o środowisko

Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

30-lecia gala

14 marca 2023 r. w Katowicach odbyła się Gala z okazji 30-lecia działalności Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Gminę Poczesna reprezentował Wójt Gminy – Krzysztof Ujma wraz ze Skarbnikiem Gminy – Magdaleną Kadłubek.
Prezes Pan Tomasz Bednarek przedstawił zaproszonym gościom zarys  działalności Funduszu oraz  sukcesy jakie zostały osiągnięte przez Wojewódzki Fundusz.
W trakcie uroczystej gali zostały wręczone odznaczenia państwowe przyznane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę oraz wyróżnienia przyznane przez Minister Klimatu i Środowiska Annę Moskwa dla  zasłużonych pracowników Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Jubileuszową Galę uświetnił występ wokalistki Katarzyny Moś wraz z orkiestrą.
Jubileusz jest okazją do złożenia podziękowań wszystkim ludziom zaangażowanym w pracę Funduszu oraz w działania na rzecz ochrony środowiska w województwie śląskim.
Składamy wyrazy uznania Panu Prezesowi, Członkom Zarządu i Radzie Nadzorczej oraz Pracownikom.
To Państwa praca i nasza dobra współpraca przyczyniają się do poprawy czystości i jakości wód, powietrza i ziemi w naszym regionie.
Życzę – w imieniu swoim i gminy Poczesna - dalszej aktywności,
owocnej współpracy i kolejnych Jubileuszy – Krzysztof Ujma.
MK, fot. MK
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
zam. an

 
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia gala
30-lecia galaGmina Poczesna
Gmina Poczesna leży na północnej części Wyżyny Krakowsko – Częstochowskiej oraz na terenie chronionej zlewni rzeki Warty. Środowisko geograficzne jest dość jednolite dla całego obszaru. Wyjątek stanowią Wzgórza Wrzosowskie - 304 m n.p.m., leżące na krawędzi Wyżyny Krakowsko - Częstochowskiej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).